SOUTĚŽ "S PANEM POPELKOU"
Základní škola 23.06.2026
Soutěž "S panem Popelkou" ve sběru papíru je pro nás již dlouholetou tradicí. Prostor před školou se pětkrát do roka promění v jedno velké mraveniště. Žáci nosí plné tašky, rodiče i prarodiče přijíždějí s plnými kufry aut a všichni odevzdávají papír, který by jinak možná skončil ve směsném odpadu. Pomáháme recyklovat a zároveň mají třídy možnost si i něco vydělat. Vše se neobejde bez obětavých pomocníků, kteří váží, zapisují a skládají tuny papíru. I letos se nám podařilo být první, nasbírat nejvíce papíru v Regionu Vysočina a jižní Čechy. A nejen to, při porovnání výsledků s ostatními regiony, jsme nejlepší v celé ČR! Děkujeme všem, kteří se na tomto výsledku podíleli.