Výtvarná výchova 9.B

Také žáci a žákyně 9. ročníků mají plán VV daný ŠVP. Během našich hodin proto byla vytvářena díla předurčená, ale také momentálně aktuálně nově vymyšlená. Většina se snažila a vytvořila moc pěkná díla, a tak byly jejich výtvory součástí výzdoby naší školy. A čím se mohli a mohou umělci 9. B pochlubit? K nahlédnutí jsou květiny – slunečnice /šípkové větvičky, Halloweenské vystřihované dýně, vystřihovanými obrázky z barevných papírů, zimní sporty anebo vzpomínka na předškolní věk – postavičky z pohádek. Většina dívek a chlapců pracovala velice pěkně, a proto věřím, že do konce školního roku (do posledních dnů na naší škole) se jim ale i ostatním zajímavá a hezká díla podaří vytvořit, aby byli na sebe pyšní nejen oni sami.

 VEŠKERÉ VÝTVORY K DISPOZICI NA TOMTO ODKAZU.

Sdílet