"YPEF" - Mladí lidé v evropských lesích

Již několikátým rokem se naše škola účastní soutěže "Mladí lidé v evropských lesích", kde účastníci musí prokázat teoretické i praktické znalosti přírody našich lesů. Letos se jindy zajímavé setkání žáků ZŠ a SŠ okresu Pelhřimov odehrávalo on line, přesto nás to neodradilo a sestavili jsme dokonce několik tříčlenných družstev. A jak jsme v okresním klání dopadli?12. místo: Anna Papežová, Martina Mašková, Lenka Březinová (6. třída)
11. místo: Karolína Lhotská, Eliška Rychecká, Filip Rudolf (6.třída)
10. místo: Tereza Baštářová, Eliška Panošová, Dominik Mastík (6. třída)
7. místo: Eva Belžíková, Bára Buřičová, Eliška Klímová (8. třída)
6. místo: Michal Wastl, Vojtěch Nechvátal, Matyáš Kubálek (6. třída)
3. místo: Václav Maděra, Jiří Němec, Tomáš Kos (7. třída)
 Všem zúčastněným moc děkuji za vzornou přípravu, odhodlání a reprezentaci naší školy, chlapcům na 3. místě patří navíc obrovská gratulace! 
Ing. Blanka Medová

Sdílet